Gjendet pa shenja jete një person në Lipjan

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është gjetur pa shenja jete në Lipjan. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore, si dhe mjekësia ligjore të cilët edhe kanë marrë trupin e pajetë për obduksion. Në lidhje me rastin nuk janë dhënë detaje shtesë, përpos që rasti është raportuar dje rreth orës…

Lajme

31/01/2023 08:54

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është gjetur pa shenja jete në Lipjan.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore, si dhe mjekësia ligjore të cilët edhe kanë marrë trupin e pajetë për obduksion.

Në lidhje me rastin nuk janë dhënë detaje shtesë, përpos që rasti është raportuar dje rreth orës 20:56./Lajmi.net/