Gjermania kalon përpara, shënon Gnabry

Gjermania ka arritur të zhbllokojë sfidën ndaj Kosta Rikës. Pasi nisën furishëm lojën, në vetëm 10 minuta arritën të shënojnë. Ishte Serg Gnabry që realizoi, dhe i dha epërsinë gjermanëve. Më poshtë lajmi.net jua përcjell golin:  

Sport

01/12/2022 20:12

Gjermania ka arritur të zhbllokojë sfidën ndaj Kosta Rikës.

Pasi nisën furishëm lojën, në vetëm 10 minuta arritën të shënojnë.

Ishte Serg Gnabry që realizoi, dhe i dha epërsinë gjermanëve.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell golin: