Gjermania rikthen epërsinë, shënon përsëri Havertz

Gjermania ka arritur të shënojë golin e tretë ndaj Kosta Rikës. Pas golit të barazimit, gjermanët e kërkonin edhe ata të rikthimit. Ishte sërish Havertz që realizoi golin e tretë dhe të dytin personal në këtë takim. Rezultati aktual është 3:2 në favor të skuadrës së Hansi Flick. Më poshtë lajmi.net jua përcjell golin:  

Sport

01/12/2022 21:45

Gjermania ka arritur të shënojë golin e tretë ndaj Kosta Rikës.

Pas golit të barazimit, gjermanët e kërkonin edhe ata të rikthimit.

Ishte sërish Havertz që realizoi golin e tretë dhe të dytin personal në këtë takim.

Rezultati aktual është 3:2 në favor të skuadrës së Hansi Flick.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell golin: