Holanda – Katari, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Holanda – Katari, e vlefshme për fazën e grupeve të Kupës së Botës. Ndeshja fillon në orën 16:00 dhe luhet në orën 16:00, në “Al Bayt Stadium”, transmeton lajmi.net. Siç dihet, Katari tashmë është përshëndetur me fazën e ardhshme të kampionatit. Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare. /Lajmi.net/

Sport

29/11/2022 14:56

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Holanda – Katari, e vlefshme për fazën e grupeve të Kupës së Botës.

Ndeshja fillon në orën 16:00 dhe luhet në orën 16:00, në “Al Bayt Stadium”, transmeton lajmi.net.

Siç dihet, Katari tashmë është përshëndetur me fazën e ardhshme të kampionatit.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare. /Lajmi.net/