I gjithë publiku në këmbë, Tayna ‘pushton’ Zvicrën – Lajmi.net
I gjithë publiku në këmbë, Tayna ‘pushton’ Zvicrën
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:02, 14 March 2019
Një nga performancat e fundit të Taynës ishte ajo në Zvicër.

Doruntina Shala apo Tayna, ishte e pranishme në një koncert në Zvicër e cila ‘pushtoi’ zemrat e të gjithëve, shkruan lajmi.net.

Se pëlqehet mjaft shumë nga publiku, kjo është vërtetuar edhe në videon e mëposhtme teksa të gjithë këndojnë me të.

Reperja prizrenase tash e një kohë po mahnit të gjithë, e që koncertet e saj janë gjithnjë të mbushura plot.

Ndërkaq, mbrëmë Doruntina lansoi këngën e re “Kce”, në të cilën përfshihet edhe fraza e famshme “A ban me fol”. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Friendly reminder❤️ Ju dua shume!

A post shared by Tayna (@tayna) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO