Icardi e ka gjetur skuadrën e re – Lajmi.net
Icardi e ka gjetur skuadrën e re
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 16:22, 14 April 2019
Mauro Icardi me shumë gjasë do të largohet nga Interi në afatin kalimtar të kësaj vere.

Mauro Icardi ka kohë që po e kërkon largimin nga Inter.

Sulmuesi argjentinas është rikthyer te skuadra italiane, pas skandalit të shkaktuar muaj më parë, përcjell lajmi.net.

Icardi i ka bërë me dije Interit se do të largohet në afatin kalimtar të verës, gjersa këta të fundit i duan 110 milionë euro.

Argjentinasi është duke u kërkuar nga Real Madrid, gjersa në garë janë edhe Juventus, Chelsea dhe Manchester United. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO