Inter me top transferim nga Man City – Lajmi.net
Inter me top transferim nga Man City
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 16:28, 15 April 2019
Inter është shumë afër të bëjë një transferim të madh gjatë verës.

Inter po mendon ta transferojë Ilkay Gudoganin nga Manchester City.

Mesfushori gjerman i ka bërë me dije skuadër angleze se dëshiron të largohet nga skuadra me të përfunduar ky sezon, përcjell lajmi.net.

Dëshira e tij për tu larguar nga Manchester City, ka bërë që Inter të futet në garë për transferimin e tij.

30 milionë euro është shuma që duhet paguar skuadra italiane për ta transferuar Gudoganin nga ‘Citizens’. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO