Irina e mbulon gjoksin me dorëza

Irina Shayk e ka bërë një fotografi enkas për Lojërat Olimpike Dimërore, të cilat do të mbahen në Rusi. Bukuroshja ruse e ka postuar këtë foto mjaft provokuese, duke e mbuluar gjoksin vetëm me një palë dorëza, që e mbajnë logon e Olimpiadës së Sochi, ndërkohë që e mbështet vendin e saj përmes kësaj pamjeje.…

ShowBiz

05/02/2014 13:11

Irina Shayk e ka bërë një fotografi enkas për Lojërat Olimpike Dimërore, të cilat do të mbahen në Rusi.

Bukuroshja ruse e ka postuar këtë foto mjaft provokuese, duke e mbuluar gjoksin vetëm me një palë dorëza, që e mbajnë logon e Olimpiadës së Sochi, ndërkohë që e mbështet vendin e saj përmes kësaj pamjeje.

28 vjeçarja është një patriote e madhe dhe e lidhur ngushtë me vendin e saj, përkundër angazhimeve të shumta jashtë vendit. Përmes Twitterit, ajo e ka uruar Rusinë për një eveniment të suksesshëm.