Justin Bieber me shumë romancë shpreh dashurinë e tij ndaj Hailey Rhode

23:56 | 26 Maj 2019

Çifti ‘Bieber’ po e shijojnë lidhjen e tyre maksimalisht.

Justin Bieber dhe Hailey Rhode muaj më parë i dhanë fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net.

Këngëtari dhe modelja janë një prej çifteve më të pëlqyera në arenën ndërkombëtare dhe, momentet nga lidhja e tyre, zënë vend shpeshherë në lajmet e shoubizit.

Me këtë foto imtime, hip hop artisti ka shprehur edhe një herë dashurinë e tij ndaj partneres së tij. /Lajmi.net/