Kate Upton me dy të dashur?

Kate Upton i dha fund lidhjes me të dashurin e saj, Maskim Chmerkovskiy në muajin dhjetor, por duket se bukuroshja amerikane nuk e pati fort problem ta zëvendësojë ish anëtarin e ‘Dancing With The Stars’, me të cilin kishte shkuar gjashtë muaj. 21 vjeçarja madje duket se i ka bërë dy të dashur. Të premten,…

ShowBiz

03/02/2014 19:29

Kate Upton i dha fund lidhjes me të dashurin e saj, Maskim Chmerkovskiy në muajin dhjetor, por duket se bukuroshja amerikane nuk e pati fort problem ta zëvendësojë ish anëtarin e ‘Dancing With The Stars’, me të cilin kishte shkuar gjashtë muaj.

21 vjeçarja madje duket se i ka bërë dy të dashur. Të premten, në ndejën para finales së Super Bowl në New York, modelja dhe aktorja amerikane u pa në krahët e Justin Verlander, me të cilin kishte lidhje edhe në të kaluarën.

Kate Upton dhe Justin Verlander

Ndërkaq, të shtunën, ‘Sports Illustrated’ njoftoi se Kate e kishte harruar menjëherë lojtarin e Detroit Tigers, duke flirtuar me fituesin e Oscar, Jamie Foxx. Duket se Upton po e shijon jetën si është më së miri…

Kate Upton dhe Jamie Foxx Kate Upton dhe Jamie Foxx Kate me ish të dashurin