Kelly Brook shfaq asetet e saj

Kelly Brook ka goditur përsëri. Modelja britanike i ka shfaqur asetet e saj në bikini të zeza dhe të bardha, gjatë kampanjës për rroba të plazhit, që është duke e realizuar në Miami. 34 vjeçarja aktualisht po qëndron në Florida, në kampanjë për gjigantin New Look, ndërsa temperaturat po shkojnë në ngritje dita-ditës. Kelly këtë…

ShowBiz

05/02/2014 10:25

Kelly Brook ka goditur përsëri. Modelja britanike i ka shfaqur asetet e saj në bikini të zeza dhe të bardha, gjatë kampanjës për rroba të plazhit, që është duke e realizuar në Miami.

34 vjeçarja aktualisht po qëndron në Florida, në kampanjë për gjigantin New Look, ndërsa temperaturat po shkojnë në ngritje dita-ditës.

Kelly këtë herë u pa pa të dashurin David McIntosh, i cili ishte pjesë e Gladiatorit, një mashkull muskuloz, me shumë tatuazhe në trup.