Kështu dukeshin JLo dhe partneri i saj në qilimin e kuq mbrëmë – Lajmi.net
Kështu dukeshin JLo dhe partneri i saj në qilimin e kuq mbrëmë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:26, 11 February 2019
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez ishin në mesin e yjeve të pranishëm në ceremoninë e ndarjes së çmimeve "Grammy".

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez morën vëmendjen me paraqitjen në eventin prestigjioz që u mbajt mbrëmë në Los Angeles, shkruan lajmi.net.

“Grammy Awards” është ngjarja më e madhe e industrisë së muzikës që bën në një vend emrat më të njohur të kësaj fushe.

JLo kishte zgjedhur që në këtë ceremoni të paraqitej me një fustan të bardhë, të gjatë dhe me kapele në kokë.

Ajo po shoqërohej nga partneri i saj Alex Rodriguez, i cili dukej elegant teksa pozonte përkrah këngëtares. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO