Këto janë fjalët e Era Istrefit pas suksesit të Duas në “Grammy” – Lajmi.net
Këto janë fjalët e Era Istrefit pas suksesit të Duas në “Grammy”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:41, 11 February 2019
Edhe Era Istrefi e ka uruar Dua Lipën për suksesin që shënoi në "Grammy Awards".

Era Istrefi përmes një komenti në postimin e Duas në Instagram, uroi këngëtaren për arritjen, shkruan lajmi.net.

“Urimeeee”, ka shkruar Era mbi postimin e Duas, duke ia lënë edhe disa figura të zemrave.

Kujtojmë që Dua Lipa ka fituar dy çmime në “Grammy Awards” atë për “Artisten më të mirë të re” dhe “Kënga më e mirë në zhanrin dance”.

Njëherësh, këngëtarja bëhet shqiptarja e parë që fiton çmim në këtë event, madje dy të tilla. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO