King shfaq linjat e trupit

E dashura e Kris Smithit, Maddy King ka vendosur që të tregojë për fansat e saj linjat e trupit mjaft të admirueshme.

ShowBiz

13/05/2014 22:30

Ditëve të fundit po mbizotëron një mot i mirë dhe këtë gjë janë duke e shfrytëzuar shumë mirë personat e njohur, të cilat kanë filluar të bëjnë pushime shumë tërheqëse.

Bukuroshja Maddy është parë gjatë ditës së sotme në plazhin Bronte Beach të Sydneyt në Australi.

Ajo posedon një trup me linja pothuajse perfekte, duke i ngritur edhe më shumë kështu temperaturat që mbizotërojnë në Australi.