Kundërpërgjigjet Gjermania, barazon rezultatin me Havertz

Gjermania ka barazuar shifrat në ndeshjen ndaj Kosta Rikës. Pas golit të dytë të kostarikanëve, gjermanët u kundërpërgjigjën shpejtë. Ishte Kai Havertz që shënoi dhe barazoi gjithçka. Më poshtë lajmi.net jua përcjell golin:  

Sport

01/12/2022 21:33

Gjermania ka barazuar shifrat në ndeshjen ndaj Kosta Rikës.

Pas golit të dytë të kostarikanëve, gjermanët u kundërpërgjigjën shpejtë.

Ishte Kai Havertz që shënoi dhe barazoi gjithçka.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell golin: