Kylie Jenner thekson format trupore në fustanin e ngushtë – Lajmi.net
Kylie Jenner thekson format trupore në fustanin e ngushtë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:45, 15 April 2019
Kylie Jenner nuk kursen aspak fotot provokuese.

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit një fotografi joshëse, në të cilën u shfaq me një fustan të shkurtër, shkruan lajmi.net.

Fustani që kishte veshur Kylie ishte aq i ngushtë saqë ia theksonte çdo pjesë të trupit, linja për të cilat komentohet vazhdimisht.

Për ndryshe, Kylie prej kohësh merret me biznesin personal të produkteve të grimit, ndërsa është nënë e një vajze. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO