Lea Michele mbresëlënëse me paraqitjen e re

Bukuroshja Lea Michele është dukur thjeshtë mbresëlënëse me paraqitjen e saj të re në rrugët e New Yorkut.

ShowBiz

13/05/2014 22:31

Michele është njëra ndër femrat që pëlqehet jashtëzakonisht shumë nga fansat e saj, pasi paraqitet çdo herë më buzëqeshje dhe shumë e lumtur.

27 vjeçarja kishte të veshur një fustan të shkurtër me ngjyrë jeshile i cili i lë shumë pak imagjinatës.

Me një trup me linja të mira dhe një fytyrë simpatike, padyshim që Lea është ajo që morri vëmendjen në rrugët e New Yorkut.