Leonora Jakupi uron këtë person të rëndësishëm për të, me rastin e ditëlindjes

12:02 | 27 Maj 2019

Leonora Jakupi ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar motrën e saj.

Këngëtarja shqiptare, Leonora Jakupi, nëpërmjet një postimi në Instagram e ka uruar motrën e saj me rastin e ditëlindjes, shkruan lajmi.net.

“Sugarica e shpisë, e bukura ime… paç gjithë të mirat e botës. Gëzuar ditëlindjen rrushi im”, ka shkruar Leonora pranë fotos.

Sa u përket projekteve muzikore, këngëtarja nuk ka sjell ndonjë këngë të re dhe si duket e ka ndërmend të pauzojë paksa.

Fansat mezi po presin një këngë të re nga Leonora, por se kur do të ndodhë mbetet të shihet./Lajmi.net/