LoveSex – Lajmi.net

Aktuale

Mos e bëni këtë gabim gjatë seksit oral, ja si e pësoi kjo grua

Një grua pësoi një reaksion alergjik ndaj penicilinës pas kryerjes së seksit oral ndaj partnerit të saj....

11 March, 2019 Lexo më shumë

Gratë që kanë këtë ndjesi pas seksit, mund të vuajnë nga endometrioza

Endometrioza është një gjendje që prodhon inde të ngjashme me rreshtin e mitrës në pjesë të tjera të trupit. ...

10 March, 2019 Lexo më shumë

‘E dashura ime po iu dërgon fotografi nudo meshkujve të tjerë’

"Një natë huazova telefonin e të dashurës sime, ngase e lash timin në shtëpi. Por, ajo çfarë pashë në telefon më shokoi krejtësisht", fillon rrëfimi i një personi anionim....

7 March, 2019 Lexo më shumë

Gratë që duan të ngelin shtatzënë, duhet ta bëjnë këtë gjë gjatë seksit

Shkencëtarët po përpjekeshin të gjenin përse gratë lirojnë orgazmë. Disa besojnë se ekziston një përfitim si rezultat i kulminacionit seksual....

7 March, 2019 Lexo më shumë

31 vjeçari rrëfen si e tradhëtoi shokun e tij të ngushtë

Një burrë i ka shkruar një letër britanikes ‘The Sun’, ku ka treguar se e ka tradhtuar gruan, me gruan e shokut të tij më të ngushtë....

6 March, 2019 Lexo më shumë

Gratë që bëjnë këtë veprim gjatë seksit, kanë më shumë gjasa të tradhtojnë

A jeni të shqetësuar se gruaja apo e dashura juaj po iu tradhton? Me sa duket, femrat që e bëjnë këtë gjatë seksit kanë më shumë gjasa të ndjekin rrugën e tradhtisë....

5 March, 2019 Lexo më shumë

Ushqimi që asnjëherë nuk duhet ta hani para seksit

Ndërsa ka shumë ushqime që mund t'i japin një shtysë jetës suaj seksuale, ka edhe disa që mund të jenë të dëmshme për të....

4 March, 2019 Lexo më shumë

Gratë tregojnë 4 fjalët që urrejnë t’i dëgjojnë kur bëjnë seks

Keni vështirësi në të ndezur përmes fjalëve partneren tuaj? Ekzistojnë disa fjalë që asnjëherë nuk duhet përdorur, për ta mbajtur në ritëm partneren e seksit....

3 March, 2019 Lexo më shumë

Mjekët paralajmërojnë: Gjithmonë bëjeni këtë gjë pas seksit oral

Gonorrea, klamidia, herpesi gjenital, lythat gjenitale dhe sifilizi janë vetëm disa nga infeksionet seksualisht të transmetueshme (STI) që mund të përhapen përmes gojës....

26 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO