Macja ndërpret konferencën e Brazilit

Kombëtarja e Brazilit kishte një mysafir të papritur në konferencën për media para përballjes në çerekfinale të Kupës së Botës me Kroacinë. Yjet e Brazilit po përgatiten të përballen me Kroacinë në ndeshjen e tyre çerekfinale të premten dhe zgjodhën, Vinicius Junior për t’i u përgjigjur pyetjeve të mediave, transmeton lajmi.net. Dalja e tij në…

Sport

08/12/2022 18:53

Kombëtarja e Brazilit kishte një mysafir të papritur në konferencën për media para përballjes në çerekfinale të Kupës së Botës me Kroacinë.

Yjet e Brazilit po përgatiten të përballen me Kroacinë në ndeshjen e tyre çerekfinale të premten dhe zgjodhën, Vinicius Junior për t’i u përgjigjur pyetjeve të mediave, transmeton lajmi.net.

Dalja e tij në konferencën për shtyp u ndërpre nga një mace, e cila u ngjit në tavolinën e mediave për të ndërprerë fjalët e brazilianit.

Macja më pas u largua nga zyrtari i mediave të Brazilit.

Momentin në fjalë e gjeni më poshtë.