Mblidhen përsëri krerët e shtetit – Lajmi.net
Mblidhen përsëri krerët e shtetit
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 12:00, 11 February 2019
Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i ka ftuar në një takim të gjithë krerët e shtetit.

Me ftesë të kreut të Kuvendit, Kadri Veseli, në ora 12:00 do të fillojë takimi me krerët e shtetit, presidenti Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj.

Lajmi.net merr vesh se ky takim do të mbahet në Kuvendin e Kosovës, dhe pjesë e këtij takimi janë edhe bashkëkryesuesit e ekipit Negociator, Fatmir Limaj e Shpend Ahmeti.

Po ashtu lajmi.net mëson se arsyeja e këtij takimi ka të bëj me dialogun me Serbinë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO