Milan me transferim 40 milionësh në verë – Lajmi.net
Milan me transferim 40 milionësh në verë
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 23:33, 14 April 2019
Milan duket se do të bëjë një revolucion të thellë në skuadër me të përfunduar ky sezon.

Milan po tenton t’i transferojë disa lojtarë gjatë afatit kalimtar veror.

Skuadra italiane e dëshiron me ngulm transferimin e mbrojtësit të Atalantas, Timothy Castagne, përcjell lajmi.net nga Calciomercato.

23-vjeçari belg ka marrë interesimin e skautëve të Milanit, andaj këta të fundit i duan shërbimet e tij në verë.

Për ta transferuar Castagnen nga Atalanta, rosonerët duhet të paguajnë 40 milionë euro. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO