Motra e Beyonce sulmon Jay Z

Solange Knowels, motra e këngëtares së famshme Beyonce, sulmon dhëndrrin e saj Jay Z në ashensorin e hotelit pas mbrëmjes së Met Gala.

ShowBiz

12/05/2014 21:34

Jay Z është sulmuar dhunshëm nga motra e gruas së tij Beyonce, Solange, kur treshja po largoheshin nga Met Gala pas festës në New York të hënën  e kaluar.

Solange është kapur nga kamerat e sigurisë së ashensorit të hotelit nga i cili ata po largoheshin. Ajo shihet në një video të siguruar nga TMZ, që i është vërsulur me fjalë dhëndrrit të tij me të hyrë në ashensor.

Më pas ajo edhe filloi ta sulmonte me duar e me këmbë, por truproja e ka kapur atë dhe e ka mabjtur larg reperit.

Ndërkohë Beyonce po mundohej ta qetësonte situatën duke mos mbajtur anën e askujt, megjithëse pas daljes nga hoteli, ajo shoqëroi motrën e saj me veturë derisa Jay Z shkoi me një makinë tjetër.

Nuk dihen shkaqet e kësaj përleshjeje ende, por rrjetet sociale tanimë kanë marrë hovin.