Orgesa Zaimi tregon një pjesë tjetër të sajën, flet për eksperiencën në “Dance Albania”

Orgesa Zaimi ka dhënë një intervistë për emisionin “Mirage”. Këngëtarja ka folur për pjesëmarrjen në festivalin “Kënga Magjike”, e që nuk arriti në finale, shkruan lajmi.net. Ndërkaq ajo ka folur edhe për eksperiencën e saj të re në “Dance Albania”, ku ka treguar se si e ka pritur publiku dhe se a e kanë mbështetur…

ShowBiz

02/12/2022 19:44

Orgesa Zaimi ka dhënë një intervistë për emisionin “Mirage”.

Këngëtarja ka folur për pjesëmarrjen në festivalin “Kënga Magjike”, e që nuk arriti në finale, shkruan lajmi.net.

Ndërkaq ajo ka folur edhe për eksperiencën e saj të re në “Dance Albania”, ku ka treguar se si e ka pritur publiku dhe se a e kanë mbështetur në këtë eksperiencë.

Për të parë më shumë, shikoni videon më poshtë: