Pamje/ Sali Berisha goditet me grusht nga një person

Ka nisur me përplasje protesta e opozitës në Bulevardin Dëshmorët e Kombit. Përplasja fizike ndodhi teksa Meta dhe Berisha po shkonin drejt bulevardit që t’i bashkoheshin turmës. Mësohet se një person ka goditur me grusht Berishën duke i shkaktuar dëmtime. Berisha është gjakosur pas goditjes. Situata aktualisht në protestë është e tensionuar.

Lajme

06/12/2022 12:29

Ka nisur me përplasje protesta e opozitës në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Përplasja fizike ndodhi teksa Meta dhe Berisha po shkonin drejt bulevardit që t’i bashkoheshin turmës.

Mësohet se një person ka goditur me grusht Berishën duke i shkaktuar dëmtime. Berisha është gjakosur pas goditjes.

Situata aktualisht në protestë është e tensionuar.

YouTube player