Pas një aksioni të bukur, Zvicra rikthen epërsinë ndaj Serbisë

Kombëtarja zvicerane ka arritur të shënojë sërish ndaj Serbisë. Pjesa e dytë nisi mirë për Zvicrën, pasi shënuan herët. Ishte Freuler që në minutën e 48` pas një aksioni të bukur, shënoi dhe riktheu epërsinë për zviceranët. Rezultati aktual është 3:2 në favor të Zvicrës. Më poshtë lajmi.net jua përcjell golin:  

Sport

02/12/2022 21:11

Kombëtarja zvicerane ka arritur të shënojë sërish ndaj Serbisë.

Pjesa e dytë nisi mirë për Zvicrën, pasi shënuan herët.

Ishte Freuler që në minutën e 48` pas një aksioni të bukur, shënoi dhe riktheu epërsinë për zviceranët.

Rezultati aktual është 3:2 në favor të Zvicrës.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell golin: