Pyetja që ia bëri vajza e emocionoi Ardit Gjebrean – Lajmi.net
Pyetja që ia bëri vajza e emocionoi Ardit Gjebrean
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:08, 11 February 2019
Ardit Gjebrea është emocionuar pas asaj që e pyeti vajza e tij.

Ardit Gjebrea përmes një postimi në Instagram, ka treguar se çfarë e pyeti vajza, shkruan lajmi.net.

“Anna: Babi, ti do më shoqërosh mua kur të martohem?”, ishin fjalët e Anës që e emocionuan Adritin.

“Mendova: veç ta mbërrij atë ditë…”, ka shkruar moderaori.

Kujtojmë që Ardit Gjebrea është i martuar me Anilën dhe kanë dy fëmijë, Jonin dhe Anën. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO