Reagimet komike pas arrestimit të Bieber

Justin Bieber u arrestua nga policia pasi ishte duke vozitur në gjendje të dehur dhe pas përdorimit të marihuanës, në Miami. Menjëherë pasi u përhap lajmi, rrjetet sociale u vërshuan nga reagimet qesharake nga ana e njerëzve nga vende të ndryshme të botës. 19 vjeçarin e krahasuan me disa fotografi komike, ku shihen fëmijë, që…

ShowBiz

24/01/2014 08:08

Justin Bieber u arrestua nga policia pasi ishte duke vozitur në gjendje të dehur dhe pas përdorimit të marihuanës, në Miami. Menjëherë pasi u përhap lajmi, rrjetet sociale u vërshuan nga reagimet qesharake nga ana e njerëzve nga vende të ndryshme të botës.

19 vjeçarin e krahasuan me disa fotografi komike, ku shihen fëmijë, që ndalen apo ndiqen nga policia. Nëse nuk keni qeshur ende në këtë mëngjes, kjo është një mundësi e mirë për ta bërë këtë. Zbavituni!