Real Madrid e ofron yllin e madh për transferimin e Pogbas – Lajmi.net
Real Madrid e ofron yllin e madh për transferimin e Pogbas
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 16:01, 15 April 2019
Real Madrid do ta largojë Gareth Balen në fund të këtij sezoni.

Real Madrid i ka bërë me dije Gareth Bales se nuk është në planet e tyre për sezonin e ri.

Skuadra spanjolle është duke tentuar ta transferojë Paul Pogban nga Manchester United, duke i ofruar uellsianin në marrëveshje, përcjell lajmi.net.

Real Madrid ka kohë që po e kërkon mesfushorin francez, andaj po tenton ta joshë skuadrën angleze, duke i ofruar Gareth Balen.

Madrilenët janë në dijeni se edhe Pogba e do transferimin në Santiago Bernabeu, andaj dëshirojnë ta mbyllin marrëveshjen para se të hapet afati kalimtar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO