Reali kalon në epërsi, shënon Benzema

Është shënuar goli i parë i pjesës së parë të vazhdimeve mes Real Madridit dhe Atletico Madridit. Real Madridi ka arritur të kalojë në epërsi prej 2:1 në ndeshjen kundër Atletico Madridit, përmes golit të Karim Benzemas, raporton KosovaPress. Benzema shënon në minutën e 104’ për 2:1. Golin e gjeni më poshtë. Benzema’s goal put…

Sport

26/01/2023 23:19

Është shënuar goli i parë i pjesës së parë të vazhdimeve mes Real Madridit dhe Atletico Madridit.

Real Madridi ka arritur të kalojë në epërsi prej 2:1 në ndeshjen kundër Atletico Madridit, përmes golit të Karim Benzemas, raporton KosovaPress.

Benzema shënon në minutën e 104’ për 2:1.

Golin e gjeni më poshtë.