Rikthehet ‘bomba’ Imogen Thomas

Ka kaluar tashmë një vit kur ajo e solli në jetë fëmijën e parë, vogëlushen Ariana. Pas muajsh të tërë diete dhe ushtrimesh, më në fund Imogen Thomas është gati ta shfaq trupin e saj në bikini. 31 vjeçarja dukej mjaft seksi në plazhet e Dubait, duke e treguar gjoksin gjigant. “Një ditë e bukur…

ShowBiz

04/02/2014 23:18

Ka kaluar tashmë një vit kur ajo e solli në jetë fëmijën e parë, vogëlushen Ariana. Pas muajsh të tërë diete dhe ushtrimesh, më në fund Imogen Thomas është gati ta shfaq trupin e saj në bikini.

31 vjeçarja dukej mjaft seksi në plazhet e Dubait, duke e treguar gjoksin gjigant. “Një ditë e bukur dhe e nxehtë. Shëtitje, plazh dhe freskim”, ka shkruar uellsiania në rrjetin social Twitter.

Imogen është njëra prej femrave më tërheqëse dhe të famshme britanike. Fama e saj u rrit sidomos pas flirtimit me futbollisitn uellsian, Ryan Giggs.