Seksi Kelly po e shijon plazhin

Ajo po punon fort për kalendarin e ri në Miami. Por, Kelly Brook po gjen kohë edhe për zbavitje, me të dashurin e saj David McIntosh në Florida. Bukuroshja zeshkane i shfaqi asetet e saj në bikini bardh e zi, ndërsa luante në oqean e kthjelltë blu me ish ‘Gladiatorin’. Në anën tjetër, David dukej…

ShowBiz

04/02/2014 13:02

Ajo po punon fort për kalendarin e ri në Miami. Por, Kelly Brook po gjen kohë edhe për zbavitje, me të dashurin e saj David McIntosh në Florida.

Bukuroshja zeshkane i shfaqi asetet e saj në bikini bardh e zi, ndërsa luante në oqean e kthjelltë blu me ish ‘Gladiatorin’.

Në anën tjetër, David dukej mjaft muskuloz dhe i mbuluar me tatuazhe, ndërsa nuk i la aspak anash as ushtrimet. Çifti i lumtur është së bashku në më pak se një muaj.

Ata ndërkohë e bënë një xhiro edhe me biçiklietë, ku modelja britanike po ashtu dukej mjaft seksi, me një palë pantallona të shkurtra.