Shota Baraliu flet për jetën e saj në “Mirage”

Edhe këtë të premte, emisioni “Mirage” solli shumë detaje e intervista ekskluzive. Këtë javë e ftuar në këndin e intervistës ishte aktorja Shota Baraliu, shkruan lajmi.net. Ajo zbuloi detaje nga jeta e saj personale dhe ajo profesionale. Për më shumë ndiqeni videon:

ShowBiz

25/11/2022 20:50

Edhe këtë të premte, emisioni “Mirage” solli shumë detaje e intervista ekskluzive.

Këtë javë e ftuar në këndin e intervistës ishte aktorja Shota Baraliu, shkruan lajmi.net.

Ajo zbuloi detaje nga jeta e saj personale dhe ajo profesionale.

Për më shumë ndiqeni videon:

YouTube player