Shota zbulon se ka xhiruar një javë në të ftohtë për 20 euro

Ditën e sotme është rrëfyer Shota Baraliu për profesionin e saj. Aktorja u rrëfyer para Getinjos, shkruan lajmi.net. Ajo tha se kur ishte studente e vitit të dytë ka xhiruar një javë në të ftohtë për 20 euro. Aktorja kosovare tutje tregoi se prindërit kurrë nuk e kanë lënë të gabojë për gjëra materiale, pasi…

ShowBiz

09/12/2022 17:06

Ditën e sotme është rrëfyer Shota Baraliu për profesionin e saj.

Aktorja u rrëfyer para Getinjos, shkruan lajmi.net.

Ajo tha se kur ishte studente e vitit të dytë ka xhiruar një javë në të ftohtë për 20 euro.

Aktorja kosovare tutje tregoi se prindërit kurrë nuk e kanë lënë të gabojë për gjëra materiale, pasi ata jetojnë dhe veprojnë në Zvicër./Lajmi.net/