Sport – Lajmi.net

Aktuale

‘Felix talenti më i madh portugez që nga Cristiano Ronaldo’

Anëtari i Benfica, Joao Felix, është një nga emrat që po kërkohet nga skuadrat e mëdha evropiane....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Bellew godet Fury dhe Wilder: Nuk kanë guxim të përballen me Joshuan

Ish Boksieri britanik, Tony Bellew, ka ‘goditur’ Tyson Fury dhe Deontay Wilder me komentet e tij të fundit....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Deschamps merr një vendim të rëndësishëm për yllin e Bayern

Selektori i Francës, Didier Deschamps, ka marrë një vendim të rëndësishëm për yllin e Bayern Munich, Kingsley Coman....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Koeman: Kemi formë më të mirë, por Gjermania ka disa lojtarë të mirë

Selektori i Holandës, Ronald Koeman, ka bërë thirrje tek lojtarët e tij që të mos nënvlerësojnë kombëtaren e Gjermanisë....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Lajme të mira për tifozët e Gjermanisë: 2 yjet e gatshëm për ndeshjen me Holandën

Kombëtarja e Gjermanisë ka mësuar një lajm mjaft të mirë para përballjes me Holandën....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Mbetet jashtë fazës ‘play off’ për herë të parë pas 14 viteve, ky është reagimi i LeBron James

LeBron James edhe matematikisht ka humbur shpresat për pjesëmarrjen në fazën ‘play off’....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Aliti: Bullgaria ka ekip cilësor dhe do të jetë e vështirë, por përgatitemi maksimalisht

Kombëtarja e Kosovës po vazhdon përgatitjet e saj para ndeshjes së parë në eliminatoret e Euro 2020....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Zeneli: Po mbizotëron atmosferë e mirë tek grupi, jemi gati për Bullgarinë

Ylli i Kosovës, Arbër Zeneli, ka dhënë komentet e tij për ndeshjen me Bullgarinë, pas stërvitjes së mbajtur sot në ‘Fadil Vokrri’....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Spanjë – Norvegji

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Spanjë – Norvegji....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Itali – Finlandë

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Itali – Finlandë....

23 March, 2019 Lexo më shumë

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO