Bundesliga – Lajmi.net

Aktuale

Rashica me deklaratë të madhe pas fitores ndaj Leverkusenit

Milot Rashica po kalon nëpër një formë të lartë në këtë sezon....

18 March, 2019 Lexo më shumë

James Rodriguez ka vendosur për të ardhmen e tij

James Rodriguez duket se ka vendosur për të ardhmen e tij....

17 March, 2019 Lexo më shumë

Bayern Munich – Mainz, formacionet zyrtare

Bayern Munich dhe Mainz do të përballen në kuadër të javës së 26-të në Bundesligë....

17 March, 2019 Lexo më shumë

Këta janë trajnerët më të paguar në secilën prej top pesë ligave evropiane

Janë mësuar edhe trajnerët që marrin pagat më të larta, në secilën prej top pesë ligave evropiane....

17 March, 2019 Lexo më shumë

Kjo është statistika e jashtëzakonshme e Milot Rashicës me Werder Bremen

Milot Rashica më në fund duket se ka bindur trajnerin e Werder Bremen, dhe tashmë po aktivizohet në formacionin e parë....

17 March, 2019 Lexo më shumë

Milot Rashica shënon  tjetër gol para ndeshjeve të Kosovës

Ylli i Kosovës, Milot Rashica, ka shënuar edhe një gol duke konfirmuar formën e tij të jashtëzakonshme....

17 March, 2019 Lexo më shumë

Reus i jep tri pikë Dortmundit, vazhdon gara e ashpër në Bundesliga

Skuadra e Borussia Dortmund ka shënuar fitore mjaft të vështirë në udhëtimin në Berlin....

16 March, 2019 Lexo më shumë

Pas Mbappe, Real Madrid shton edhe një emër në listën e dëshirave

Real Madrid po përgatitet për një merkato të madhe, për të furnizuar mirë Zinedine Zidane për rikthimin e tij....

16 March, 2019 Lexo më shumë

Mourinho: Ky Bayern, shumë i dobët

Jose Mourinho ka kritikuar paraqitjen e Bayern Munich në Ligën e Kampionëve, ndërsa ka zgjedhur fjalët më të mira për Liverpoolin, pas fitores në ‘Allianz Arena’....

16 March, 2019 Lexo më shumë

Revolucioni tek Bayern: Po largohen edhe Neuer e Lewa, ja cilat do të jenë transferimet e reja

Bayern Munich është eliminuar nga gara e Ligës së Kampionëve, duke u eliminuar qysh në fazën çerekfinale....

15 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO