La Liga – Lajmi.net

Aktuale

Ronaldo komenton het trikun e Messit ndaj Betis – Edhe portugezi i habitur

Het triku i fundit i realizuar nga Lionel Messi, bëri bujë në gjithë botën, duke u cilësuar si special....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Bale: Kurrë nuk kam pasur probleme me Ronaldon, ai është një lojtar i pabesueshëm

Gareth Bale e ka cilësuar Cristiano Ronaldon një lojtar të jashtëzakonshëm, duke qenë i lumtur që ka pasur rastin të luajë me të....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Lojtarët që mund të zëvendësojnë Varanen te Real Madrid

Rapahel Varane ka filluar të kthehet në një temë të nxehtë të Real Madrid....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Varane pyetet për të ardhmen, kjo është përgjigja e tij

Rapahel Varane ka refuzuar të komentojë spekulimet për të ardhmen e tij....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Mbrojtësi i Ajax kërkon të transferohet te Barcelona

Një tjetër lojtar i Ajaxit mund t’i bashkohet Barcelonës....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Yjet që publikisht e pranuan që dëshirojnë të luajnë për Real Madridin

Real Madrid mbetet një ëndërr e madhe për shumë lojtarë....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Hazard flirton me Real Madridin: Shkaku i Zidanes po luaj futboll

Eden Hazard po vazhdon të flirtojë me Real Madridin....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Nëse dështojnë në Hazardin, Real Madrid e transferon këtë lojtar

Real Madrid është duke e kërkuar me ngulm transferimin e Eden Hazard nga Chelsea....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Inter po e transferon yllin e Barcelonës?

Skuadra e Inter po planifikon që të transferojë yllin e skuadrës së Barcelonës....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Ylli i Real Madrid i befasuar me rikthimin e Zidane

Rikthimi i Zinedine Zidane tek Real Madrid ishte një befasi e madhe për të gjithë ndjekësit e futbollit....

21 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO