Lajme futbolli – Lajmi.net

Aktuale

Pogba ‘dridh’ tifozët e Man Utd, shfaq shenjat e para të pakënaqësisë

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, ka filluar të tregojë shenjat e para të pakënaqësisë së tij....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Barcelona udhëton pa super yllin për ndeshjen kundër Alaves, në listë kthehet Vermaelen

Nesër ( e martë), skuadra e Barcelonës do të ketë testin e radhës në La Liga....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Pas Kane, Pochettino konfirmon edhe një mungesë për ndeshjen ndaj Ajax

Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, ka konfirmuar edhe një tjetër lëndim tek skuadra londineze....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Atalanta shfrytëzon mungesën e motivimit tek Napoli, merr tri pikë të arta në garën për top katërshe

Ka përfunduar edhe ndeshja e fundit e xhiros së 33-të në Serie A, ndërmjet Atalantas dhe Napolit....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Chelsea – Burnley

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Chelsea – Burnley....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Klinsmann zbulon diçka të rëndësishme rreth të ardhmes së tij

Trajneri gjerman, Jurgen Klinsmann, ka zbuluar një detaj të rëndësishëm lidhur me të ardhmen e tij....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Kovac tregon cilët janë dy lojtarët e Bayern që po marrin vëmendjen e tij

Trajneri i Bayern Munich, Niko Kovac, ka treguar se cilët janë dy lojtarët e skuadrës së tij që po i tërheqin vëmendjen....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Milner nuk do ta shikojë derbin e Mançesterit, ka një arsye për këtë

Mesfushori i Liverpool, James Milner, ka bërë të ditur se nuk do ta shikojë derbin në mes të Manchester City dhe Manchester United....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Milan kërkon Van de Beek, bëhet pishman kur mëson çmimin e lojtarit

Skuadra e Milanos ka shfaqur interesim për yllin e Ajax Amsterdam, Donny Van de Beek....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Pavard: Jam një nga më të mirët në botë

Benjamin Pavard është kthyer për të komentuar nënshkrimin e tij për transferimin tek Bayern Munich....

22 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO