Liga e Kampionëve – Lajmi.net

Aktuale

UEFA me lajm shokues për Ronaldon

Cristiano Ronaldo ka marrë një lajm aspak të mirë....

18 March, 2019 Lexo më shumë

Man Utd merr lajmin fantastik para përballjes me Barcelonën

Manchester United ka marrë një lajm të mirë para përballjes me Barcelonën në Ligën e Kampionëve....

18 March, 2019 Lexo më shumë

Allegri flet për festimin e Ronaldos, përmend edhe dënimin e mundshëm nga UEFA

Massimiliano Allegri i ka dalë në mbrojtje lojtarit të tij, Cristiano Ronaldo, për festimin pas fitores ndaj Atletico Madrid....

17 March, 2019 Lexo më shumë

Valverde: Ndeshja ndaj Man Utd atraktive, por e vështirë

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se pret një ndeshje shumë të vështirë në kuadër të Ligës së Kampionëve....

16 March, 2019 Lexo më shumë

Mourinho: Ky Bayern, shumë i dobët

Jose Mourinho ka kritikuar paraqitjen e Bayern Munich në Ligën e Kampionëve, ndërsa ka zgjedhur fjalët më të mira për Liverpoolin, pas fitores në ‘Allianz Arena’....

16 March, 2019 Lexo më shumë

Formacioni me yjet që kurrë nuk e kanë fituar Ligën e Kampionëve

Të premten është tërhequr shorti i fazës çerekfinale të Ligës së Kampionëve, dhe shumë tifozë janë ngazëllyer me të, duke besuar se skuadrat e tyre mund të triumfojnë në fund....

16 March, 2019 Lexo më shumë

Guardiola zgjedh çerekfinalen që nuk duhet humbur këtë vit në L.K

Pep Guardiola pret që përballjet Manchester United – Barcelona, të jenë më interesantet në çerekfinale të Ligës së Evropës....

16 March, 2019 Lexo më shumë

Tifozëve të Man Utd do t’iu dridhen këmbët kur të shohin këtë statistikë të Messi

Sot është tërhequr shorti i Ligës së Kampionëve, ku përballë njëra tjetrës janë vendosur Barcelona dhe Manchester United....

15 March, 2019 Lexo më shumë

Befason Kovac: Bayern nuk ka kapacitet të përballët me skuadrat elitare të Evropës

Trajneri i Bayern Munich, Niko Kovac, ka befasuar me deklaratën e tij pas eliminimit nga Liga e Kampionëve....

15 March, 2019 Lexo më shumë

84 fitore ndaj 85 rivalëve, kush është skuadra e vetme që s’është mposhtur kurrë nga Messi?

Ishte menduar se Lionel Messi në moshën 31 vjeçare mund të shkojë drejt fundit të karrierës, por numrat e tij tregojnë të kundërtën....

15 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO