Premier League – Lajmi.net

Aktuale

Sarri mendon se mediet po i japin më shumë rëndësi sesa duhet Ligës së Kampionëve

Trajneri i Chelsea, Maurizio Sarri, ka befasuar me deklaratën e tij lidhur me kompeticionin më prestigjioz në futbollin evropian, Ligën e Kampionëve....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Van Dijk ka një mesazh për lojtarët e Man Utd, para derbit të tyre ndaj Man City

E gjithë vëmendja e adhuruesve të futbollit, sidomos atyre që përcjellin Premierligën, është kthyer kah ndeshja Manchester United – Manchester City....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Pogba ‘dridh’ tifozët e Man Utd, shfaq shenjat e para të pakënaqësisë

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, ka filluar të tregojë shenjat e para të pakënaqësisë së tij....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Pas Kane, Pochettino konfirmon edhe një mungesë për ndeshjen ndaj Ajax

Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, ka konfirmuar edhe një tjetër lëndim tek skuadra londineze....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Formacionet zyrtare: Chelsea – Burnley

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Chelsea – Burnley....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Milner nuk do ta shikojë derbin e Mançesterit, ka një arsye për këtë

Mesfushori i Liverpool, James Milner, ka bërë të ditur se nuk do ta shikojë derbin në mes të Manchester City dhe Manchester United....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Van Dijk shpreson për fitoret e Liverpool, mendon se moti i mirë favorizon skuadrën

Qendër mbrojtësi i Liverpool, Virgil Van Dijk, ka shprehur edhe njëherë dëshirën e tij të madhe për fitoret e Liverpool....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Sterling bën gjest të madh: Merr përsipër shpenzimet për funeralin e të riut Dawkins

Ylli i Manchester City, Raheem Sterling, ka emocionuar botën me veprimin e tij të fundit....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Arsenal me transferim 40 milionësh në verë

Arsenal është në prag që të bëjë transferimin e parë për sezonin e ri....

22 April, 2019 Lexo më shumë

Ky është formacioni i ri i Solskjaer te Man Utd për sezonin e ri

Ole Gunnar Solskjaer ka kërkuar nga Manchester United që të ndodhë një revolucion i thellë në skuadër....

22 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO