Serie A – Lajmi.net

Aktuale

Juve dhe Man Utd shpresojnë për ‘Ronaldon e ri’

Juventus dhe Manchester United po shihen si favoritët për të transferuar ‘Ronaldon e ri’....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Dybala ka një mesazh për tifozët e Juventus

Ylli i Juventus, Paulo Dybala, ka një mesazh për tifozët e skuadrës së tij....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Milan është afër që ta humb yllin e skuadrës

Skuadra e Milanos është shumë afër që të humb një yll të madh nga skuadra....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Ronaldo komenton het trikun e Messit ndaj Betis – Edhe portugezi i habitur

Het triku i fundit i realizuar nga Lionel Messi, bëri bujë në gjithë botën, duke u cilësuar si special....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Agjenti: Ja sa kushton Milan Skriniar

Kushdo që interesohet për mbrojtësin e Interit, Milan Skriniar, duhet të paguajë hiq më pak se 100 milionë euro....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Inter ëndërron yllin e Barcelonës

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Raktic është shndërruar në një objektiv për Interin....

22 March, 2019 Lexo më shumë

Juventus ofron 100 milionë euro dhe një lojtar për yllin e Chelseas

N’Golo Kante siç duket po e kërkon largimin nga Chelsea....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Ancelotti po e transferon te Napoli lojtarin që e duan shumë skuadra

Carlo Ancelotti ka kërkuar nga Napoli disa transferime për sezonin e ri....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Roma – Sarri, ky është lajmi i fundit nga Italia

Maurizio Sarri pritet të largohet nga Chelsea në fund të këtij sezoni....

21 March, 2019 Lexo më shumë

Inter po e transferon yllin e Barcelonës?

Skuadra e Inter po planifikon që të transferojë yllin e skuadrës së Barcelonës....

21 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO