Serie A – Lajmi.net

Aktuale

Largohet Ranieri, Roma po e transferon super trajnerin

Maurizio Sarri pritet të largohet nga Chelsea me të përfunduar ky sezon....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Raportimet nga Franca: Milan po e transferon Thauvinin

Milan duket se do ta humbet Andre Silvan në afatin kalimtar të verës....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Juventus po e transferon yllin që e duan Man Utd dhe PSG

Juventus është duke tentuar ta përforcojë mesfushën për sezonin e ri....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Roma i ndalon lojtarët të fotografohen me Drake

Faqja e Romës në Anglisht tashmë njihet për postimet qesharake....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Fillon revolucion te Roma, ky lojtar largohet i pari

Roma do t’i bëjë disa largime me të përfunduar ky sezon....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Milan heq dorë nga super lojtari

Milan ka tentuar që gjatë afatit kalimtar të janarit ta transferojë Yannick Carrascon....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Inter po e transferon yllin që e duan Arsenal, Bayern e PSG

Inter mund t’i gëzojë tifozët e tyre me transferimin që mund ta bëjë në verë....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Inter me transferim 135 milionësh në verë

Inter është duke bërë plane të mëdha për afatin kalimtar të verës....

16 April, 2019 Lexo më shumë

Roma po e blindon yllin e madh

Roma ka filluar t’i blindojë disa lojtarë me kontrata të reja....

15 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO