Serie A – Lajmi.net

Aktuale

Roma po e blindon yllin e madh

Roma ka filluar t’i blindojë disa lojtarë me kontrata të reja....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Roma dhe Milan e duan yllin e rivalit nga Serie A

Milan dhe Roma kanë disa shënjestra të përbashkëta gjatë afatit kalimtar të kësaj vere....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Inter me top transferim nga Man City

Inter është shumë afër të bëjë një transferim të madh gjatë verës....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Juventus shumë afër marrëveshjes me Joao Felix

Talenti premtues i Benficas, Joao Felix, është lojtari që po vëzhgohet nga shumë skuadra të mëdha evropiane....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Juventus nuk ka shpresa për De Ligt, nisin tentimet për Joao Felix

Skuadra e Juventus duket se është pajtuar të heq dorë nga Matthijs De Ligt, i cili duket se veçse është i vendosur që të kalojë tek Barcelona....

15 April, 2019 Lexo më shumë

Milan me transferim 40 milionësh në verë

Milan duket se do të bëjë një revolucion të thellë në skuadër me të përfunduar ky sezon....

14 April, 2019 Lexo më shumë

Frosinone 1:3 Inter, notat e lojtarëve

Inter u është rikthyer fitoreve në Serie A....

14 April, 2019 Lexo më shumë

Inter u rikthehet fitoreve në Serie A

Inter i ka fituar tri pikë në javën e 32-të në Serie A....

14 April, 2019 Lexo më shumë

Frosinone – Inter, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Frosinones dhe Interit....

14 April, 2019 Lexo më shumë

Inter dhe Juventus e duan sensacionin italian

Inter dhe Juventus do të kenë shumë punë gjatë afatit kalimtar të verës....

14 April, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO