Superliga e Kosovës: Llapi pret Ballkanin

Sot zhvillohet ndeshja e mbetur ndërmjet Llapit dhe Ballkanit. Kampioni i Kosovës nuk po tregon formë të mirë në ndeshjet e fundit. Andaj, kërkon të rikthehet në rrugën e fitores sot kundër Llapit. Kjo ndeshje është paraparë të luhej në javën e shtatë të Superligës së Kosovës, mirëpo është shtyrë për datën e sotme. Pritet…

Sport

04/12/2022 08:19

Sot zhvillohet ndeshja e mbetur ndërmjet Llapit dhe Ballkanit.

Kampioni i Kosovës nuk po tregon formë të mirë në ndeshjet e fundit.

Andaj, kërkon të rikthehet në rrugën e fitores sot kundër Llapit.

Kjo ndeshje është paraparë të luhej në javën e shtatë të Superligës së Kosovës, mirëpo është shtyrë për datën e sotme.

Pritet të zhvillohet një takim interesant, me llapjanët që kërkojnë t`i marrin pikë e plota Ballkanit.

Ndeshja zhvillohet në ‘Zahir Pajaziti’, me fillim nga ora 13:00./Lajmi.net/