Të famshmit që rrëmbyen vëmendje me paraqitjen në “Coachella” – Lajmi.net
Të famshmit që rrëmbyen vëmendje me paraqitjen në “Coachella”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:25, 15 April 2019
Nga 12 prilli është duke u mbajtur festivali "Coachella".

Festivali i muzikës dhe arteve ka mbledhur në një vend emrat më të njohur të botës së shoubizit, shkruan lajmi.net.

Në mesin e shumë prej tyre ishin edhe: Kylie Jenner, Travis Scott, Leonardi DiCaprio, Paris Hilton, Winie Harlow, Kendall Jenner, Liam Payne, e shumë të tjerë.

Paparacët e medieve të huaja kanë siguruar disa fotografi të të famshmëve, të cilën tërhoqën vëmendje me paraqitjen në festival. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO