Të rinjtë: Deputetët morën paga pa meritë (Video) – Lajmi.net
Të rinjtë: Deputetët morën paga pa meritë (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeLajmiVOXPolitikë 12:42, 3 September 2017
Deputetët e Kuvendit të Kosovës marrin paga jomeritore thonë disa të rinj të anketuar nga Radio Evropa e Lirë për rubrikën “VOX”.

Që nga 3 gushti, përbërja e re e Kuvendit të Kosovës, nuk arriti të funksionalizohet. Ndonëse pa asnjë seancë të përfunduar, ata i pranuan pagat e para.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO