The Sun: Martial më i mirë se Ronaldo te Man Utd – Lajmi.net
The Sun: Martial më i mirë se Ronaldo te Man Utd
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 11:59, 11 February 2019
Anthony Martial është duke kaluar nëpër një formë të jashtëzakonshme.

Anthony Martial po shkëlqen në këtë sezon te Manchester United, ku tani kanë filluar edhe krahasimet me Cristiano Ronaldon.

Mediat angleze po e krahasojnë francezin me kohën e portugezit të kaluar në ‘Old Trafford’, përcjell lajmi.net.

Ronaldo i janë dashur 118 ndeshje për të shënuar 32 gola, ndërsa Martial për 106 ndeshje, shënoi 33.

Më poshtë mund t’i shikoni statistikat e plota. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO