‘Veç me t’pas ty’ nga Dafina

Dafina Zeqiri e ka lansuar këngën e parë për vitin 2014. Kënga më e re e këngëtares kosovare ka dalë në internet të premten mbrëma. Kënga quhet ‘Veç me t’pas ty’ dhe është realizuar në bashkëpunim me DJ Blunt dhe reperin Real 1. Ju ftojmë ta dëgjoni këngën më të re të ‘Duffye’.

ShowBiz

25/01/2014 08:25

Dafina Zeqiri e ka lansuar këngën e parë për vitin 2014. Kënga më e re e këngëtares kosovare ka dalë në internet të premten mbrëma.

Kënga quhet ‘Veç me t’pas ty’ dhe është realizuar në bashkëpunim me DJ Blunt dhe reperin Real 1. Ju ftojmë ta dëgjoni këngën më të re të ‘Duffye’.