Vivien surprizohet sërish, Getinjo i dërgon buqetë me lule

Vivien dhe Getinjo kanë krijuar lidhje brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Kosova”. Pas daljes së Getinjos, Vivien është surprizuar nga ai në mënyra të ndryshme, shkruan lajmi.net. Ditën e sotme ajo ka pranuar tjetër surprizë. Reperi i ka dërguar buqetë me lule të dashurës së tij e cila po e vazhdon rrugëtimin në shtëpi./Lajmi.net/

ShowBiz

27/01/2023 19:05

Vivien dhe Getinjo kanë krijuar lidhje brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Kosova”.

Pas daljes së Getinjos, Vivien është surprizuar nga ai në mënyra të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Ditën e sotme ajo ka pranuar tjetër surprizë.

Reperi i ka dërguar buqetë me lule të dashurës së tij e cila po e vazhdon rrugëtimin në shtëpi./Lajmi.net/