Vuçiq publikon fotografi me Ramën: Po flisja me mikun tim…

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq është duke qëndruar sot në Tiranë. Vuçiq po merr pjesë në Samitin e BE-Ballkani Perëndimor. I pari i Serbisë ka publikuar edhe një fotografi të realizuar bashkë me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Dyshja shihen të ulur në një tavolinë duke biseduar me njëri-tjetrin, meqë rast Vuçiq e quajti mik Ramën.…

Lajme

06/12/2022 11:04

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq është duke qëndruar sot në Tiranë.

Vuçiq po merr pjesë në Samitin e BE-Ballkani Perëndimor.

I pari i Serbisë ka publikuar edhe një fotografi të realizuar bashkë me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Dyshja shihen të ulur në një tavolinë duke biseduar me njëri-tjetrin, meqë rast Vuçiq e quajti mik Ramën.

“Po flisja me mikun tim Edi Rama për nismën Open Balkans dhe çështjet tona të përbashkëta”, ka shkruar ai në Instagram./Lajmi.net/